Gwiazdy "Warsaw Shore" robią karierę!

Udostępnij:

Telewizyjny program "Warsaw Shore" od początku budził wiele kontrowersji. Wzorowana za zachodnich produkcjach Ekipa z Warszawy szybko stała się synonimem wyskokowych imprez, niezobowiązującego seksu i szeroko pojętej szalonej zabawy. Nie wszystkim widowisko przypadło do gustu - przyznać jednak należy, że jego gwiazdy i byli uczestniczy na stałe zagościli w naszym show-biznesie. Jak radzą sobie celebryci z warszawskiej ekipy? Okazuje się, że całkiem nieźle.

Czym zajmują się byli uczestnicy Warsaw Shore?

Sława bywa ulotna, nic więc dziwnego, że gwiazdy popularnego reality show postanowiły jak najskuteczniej wykorzystać swoją popularność. Świetnym przykładem jest tutaj Wojciech Gola, który został jednym z włodarzy popularnej gali sztuk wali Fame MMA, na której mierzą się internetowi twórcy i celebryci. Jego zarobki nie są co prawda znane, można jednak się domyślać, że nie narzeka na poziom swojego życia. Oprócz tego regularnie angażuje się w akcje promocyjne i kampanie reklamowe. 

Innym ciekawym przykładem jest Anna Aleksandrzak (Mała Ania), która niedawno ogłosiła, że powstaje książka na podstawie jej życiowej historii. Fani już teraz zapowiadają, że ustawią się w kolejce po niecodzienną biografię. Co wiemy o książce? Znamy jej tytuł! Biografia Małej Ani zatytułowana będzie "Bimbo" - w slandu słowo to oznacza blacharę lub tipsiarę. Swoje kariery mają także pozostali byli uczestnicy "Warsaw Shore" - zostali oni między innymi modelami, trenerami personalnymi czy modelkami.