Serwisy streamingowe

Udostępnij:

Obecne czasy wyjątkowo sprzyjają rozwojowi wszelkich platform VOD. Długie zimowe wieczory dodatkowo zachęcają do spędzenia czasu pod kocykiem, z ulubionym filmem czy serialem i kubkiem gorącej herbaty. Tylko gdzie najlepiej oglądać filmy online? Poniżej kilka opcji najlepszych platform online.

Netflix

Netflix to jedna z najbardziej znanych platform oferujących dostęp do filmów i seriali. Najtańszy pakiet to koszt 34 zł miesięcznie, za który Netflix oferuje oglądanie bez reklam, możliwość pobierania i oglądania dowolnych tytułów offline oraz dostęp do obszernej biblioteki, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Platforma jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.

HBO GO

HBO GO to strona bardzo podobna do Netflixa, jednak za niższą opłatę (abonament wynosi jedynie 24,90 zł miesięcznie) dostajemy codziennie jeden nowy tytuł i możliwość oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie. Platforma ta oferuje również inną bibliotekę niż Netflix, z którą również zawiera wiele interesujących filmów i seriali.

https://film.pinbook.pl

Obecnie 8078 filmów i seriali premium. Możliwość korzystania z usługi na 3 urządzeniach jednocześnie za jedyne 19,90 zł miesięcznie brzmi równie zachęcająco. CDA oferuje także darmowe oglądanie filmów - trzeba się jednak liczyć z irytującymi reklamami i znacznie gorszym transferem. 

Amazon Prime Video

Platforma oferuje możliwość korzystania z usługi na 3 urządzeniach jednocześnie, oglądanie w trybie offline oraz oszczędzanie zużycia danych na wybranych telefonach i tabletach. Dostęp do oryginalnych produkcji Amazon Original oraz innych popularnych tytułów za jedyne 25,99 zł miesięcznie to całkiem niezły wynik, mimo mniejszej popularności platformy w naszym kraju.

player.pl

To platforma streamingowa telewizji TVN, na której za darmo możemy obejrzeć oryginalne produkcje stacji, jak i wykupić dostęp do kinowych hitów. Za niewielką miesięczną opłatą możemy otrzymać dostęp do ponad tysiąca tytułów w bibliotece VOD i luksus oglądania ulubionych programów bez reklam.

ipla.tv

W bibliotece górują przede wszystkim rodzinne tytuły, większość filmów jest bez opłat, ale jest możliwość wykupienia abonamentu. Kilkuminutowe bloki reklamowe.

chili.com

Najlepsze hity kinowe do wykupienia lub wypożyczenia. Wypożyczony film możemy obejrzeć w ciągu 28 dni, a po rozpoczęciu oglądania mamy 48 godzin na zakończenie oglądani. Po wykupieniu może obejrzeć najnowszy tytuł nieskończoną ilość razy w dowolnym czasie.